Цифри зі звіту компанії передає Інтерфакс.
Чистий виторг компанії не змінився, склавши $18,8 млрд.
Разом з тим агротрейдер виплатив акціонерам дивіденди в розмірі $411 млн. Найбільшим акціонером є Маргарита Луї-Дрейфус, яка контролює близько 80% акцій і до кінця поточного року хоче збільшити частку до 96,6%.
Операційний прибуток скоротився з $542 млн до $593 млн.
Обсяги відвантаження сировинних товарів зменшилися на 6,3%.
Чиста заборгованість Louis Dreyfus виросла на $1 млрд — до $3,6 млрд на кінець червня. Операційний грошовий потік в I півріччі був негативним через підвищену волатильність на основних сировинних ринках.
У вересні компанія оголосила про несподіване звільнення гендиректора Гонсало Раміреса Мартьярени, який обіймав цю посаду останні три роки, і фіндиректора Армана Люменса.
Довідка
На частку Louis Dreyfus, створену у Франції в 1851 році, припадає близько 10% світового обсягу торгівлі сировиною. Основні операції зосереджені в Женеві, штаб-квартира знаходиться в Роттердамі, однак компанія також веде діяльність ще більш ніж в 100 країнах світу. Зокрема, Louis Dreyfus володіє складськими приміщеннями в Північній і Південній Америці, Азії, на Близькому Сході і в Африці, в Європі та регіоні Чорного моря.
Louis Dreyfus входить в четвірку найбільших агротрейдерів світу, так звану ABCD. Учасниками цієї групи, якою понад століття контролюється світова торгівля сільгосппродукцією, також є Archer-Daniels-Midland Co. (ADM), Bunge Ltd. і Cargill Inc.