Про це розповів сам Олександр Синенко в інтерв’ю EastFruit, передає УкрАгроКонсалт.
«З точки зору логістики британський ринок в два рази дорожче, ніж іспанський. Однак, Великобританія, як і інші країни, має свій «дрес-код». Тобто, якщо ти відповідаєш всім вимогам зовнішніх ринків, то ти можеш сміливо заходити на ринок Німеччини і Скандинавії і працювати з їх торговими мережами. Для успішної роботи на зовнішньому ринку потрібні сформовані партії продукції однаково високої якості. І тут має бути кооперація виробників», — сказав він.
Синенко зазначив, що тільки Німеччина в рік споживає близько 350 тис. т кавунів, Великобританія — 130 тис. т. В цілому річне споживання кавуна в країнах Старої Європи досягає 0,5 млн т.
Крім того, Синенко повідомив, що в нинішньому році площі під кавунами в Херсонській області зменшилися майже на третину в зв’язку з тим, що попередні 3 роки виробники зіткнулися з неврожаєм баштанних і в цьому році вирішили перейти на більш вигідні зернові та олійні культури.
Нагадаємо, директор ТОВ «Південний експорт ЛТД» розповів iAgro, що баржу з херсонськими кавунами варто чекати в столиці після 10 серпня.