Нібулон побудує портовий комплекс в Очакові

Нібулон побудує портовий комплекс в Очакові

Новий проект, стверджують у компанії, не завадить раніше оголошеним інвестиційним планам компанії в інших областях України.

Нібулон побудує портовий комплекс в Очакові

Один з найбільших зернотрейдерів України, “Нібулон” починає реалізацію нового комплексного проекту, що передбачає будівництво портового комплексу в Очакові (Миколаївської обл.), який стане базою для флоту компанії.

“Наша компанія починає працювати над реалізацією нового комплексного проекту в гирлі Дніпро-Бузького лиману. Базою для цього проекту виступить Очаківський рибоконсервний комбінат, майно якого було придбано нами в ході аукціону. Саме тому наша інвестиційна програма в гирлі Дніпро-Бузького лиману буде включати два паралельні напрямки”, — написав генеральний директор “Нібулон” Олексій Вадатурський на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

За його словами, мова йде про будівництво портового комплексу та відновлення рибної промисловості, зокрема перероблення та консервування риби, ракоподібних і молюсків у Дніпро-Бузькому лимані.

“Це комплексний проект, тому ми також розглядаємо можливість будівництва спеціалізованого флоту для потреб цієї галузі на власному суднобудівному заводі”, — зазначив А. Вадатурський.

Він зазначив, що новий проект не завадить раніше оголошеним інвестиційним планам компанії в інших областях України. Мова йде, зокрема, про будівництво в наступному році двох перевантажувальних терміналів у Запорізькій і Дніпропетровській областях, а також плани будівництва порту в с. Олександрівка (Херсонської обл.) тощо.

Довідка

ТОВ СП “Нібулон” створене в 1991 році. Є одним з найбільших операторів на зерновому ринку країни. Володіє елеваторними потужностями загальною місткістю близько 2 млн тонн, а також власним перевантажувальним терміналом в Миколаєві потужністю 5 млн тонн. Має 11 річкових терміналів на Дніпрі та Південному Бузі, флот, що налічує 71 од., і Миколаївський суднобудівний завод.

“Нібулон” обробляє 83 тис. га. Експортує сільгосппродукцію більш ніж в 60 країн світу. Щорічний обсяг експорту перевищує 4,5 млн тонн.